Zpět do obchodu

Registrace

Digi Back Cleaning System

Čistící souprava na digitální zadní stěny

1 735 Kč

Digi Back Cleaning System

Kód: SC8000
Neohodnoceno

Čistící souprava na digitální zadní stěny

Systém Digi Back Cleaning nabízí dokonalé profesionální vyčištění zadních stěn digitálních kamer. Čištění probíhá ve dvou krocích a odstraní veškeré nečistoty, prach a ostatní znečištění způsobené vzdušnou vlhkostí či mastnotou.

1. krok 

Bezkontaktní odstranění volných částeček prachu a vytvoření antistatického efektu.


2. krok

Bezpečné odstranění nečistot, skvrn a šmouh, které zůstaly přilepené na digitální zadní stěně pomocí speciálně vytvořené čistící kapaliny a unikátních utěrek Silky Wipe. 

Během běžného používání se na sensoru, čipu vytváří statický náboj, jenž přitahuje prach a nečistoty, které mohou způsobit jakékoliv znečištění na povrchu. Všechny tyto nečistoty se dají odstranit pomocí prvního kroku a to Anatistatickým setem. Základem setu je stlačený vzduch High Tech 400 ml, který však obsahuje COnikoliv běžný stlačený vzduch a vysoce kvalitní nástavec Top Ventil, na který se našroubuje speciální antistatický štěteček s THUNDERON® vlákny.


 

untitled3.jpg
THUNDERON® má schopnost neutralizovat statický náboj a tak současně s odfouknutím částeček prachu, dochází k odstranění statického náboje z povrchu. Mimořádnou vlastností štětečku Thunderon je jeho velmi dlouhá životnost. Pouze v případě jeho značného znečištění štěteček ztrácí antistatickou schopnost.

 

 


 

SC8000_2.jpgJestliže po prvním kroku není sensor kompletně vyčištěný a nacházejí se na něm "přilepené" částečky prachu, špína, šmouhy přejdeme na druhý krok. Speciálně vytvořenou čistící tekutinu aplikujeme kápnutím doprostřed čištěné plochy zadní stěny. Pomocí unikátních a velice jemných utěrek Silky Wipe rozetřeme tekutinu od středu směrem ke stranám stěny. Ke konci čištění na povrchu nesmí zbýt žádná tekutina. Vizuální kontolou pod přímým světlem zjistíme, zda je celá plocha dokonale vyčištěná.
Utěrky Silky Wipe jsou hermeticky zabalené a jsou pouze na jedno použití, aby se při opětovném použití nepřenášela vyčištěná nečistota zpět na sensor.

Unikátní Green Clean čistící tekutina neobsahuje žádný alkohol ani jiné agresivní čistící látky či přísady. Tato čistící tekutina však dokonale rozpouští mastnotu, zaschlé skvrny či jiné nečistoty. Čistící tekutinu nenechávejte samovolně odpařit z povrchu digitální zadní stěny. Tekutina se odpařuje velmi pomalu, proto je důležité, aby byla pomocí utěrek Silky Wipe rozetřena po ploše a dokonale vysušena.untitled2.jpg

 


Silky Wipe utěrky jsou upředeny ze zvláště plochých a pevných hedvábných materiálů. Neobsahují žádné chemické pojící materiály nebo barviva. Látka je velice jemná a má pomalé absorbční vlastnosti, které zaručují důkladné a efektivní čištění.

Set obsahuje:
1x Hi tech 400ml
1x Top ventil+antistatic adapter
10x Silky Wipes - utěrky o rozměrech 8x8 cm
1x čistící kapalinu 15ml
1x Clip flip pracovní zvětšova

Jméno značky: Green Clean
Kategorie: Čištění digitálních zadních stěn
Hmotnost: 0.7 kg
Dostupnost: Skladem
1 735 Kč

Digi back cleaner

Zpět do obchodu